Pilz na targach w Hanowerze Hannover Messe 2012

Pilz na targach w Hanowerze Hannover Messe 2012

Od 23. do 27.04.2012 na ośmiu targach wiodących targów Hannover Messe spotkają się specjaliści i wystawcy z całego świata.

Firma Pilz prezentuje swoją wystawę na targach wiodących "Industrial Automation" w hali 9 stoisko D17.

Jako wiodący specjalista w dziedzinie automatyzacji przedstawimy Państwu m.in. innowacyjne rozwiązania w dziedzinach opakowań, kolei, energii wiatrowej i pras.

Fachowość i bezpieczeństwo we wszystkich branżach

Poprzez nasze produkty i rozwiązania branżowe prezentujemy, w jaki sposób poprawić bezpieczeństwo i produktywność maszyn i instalacji stosując inteligentne rozwiązania automatyzujące.
Technika kolejowa oraz ruchu drogowego: monitoring przejść kolejowych, bezpieczniejsze ustawianie zwrotnic i ochrona w transporcie osób.
Elektrownie wiatrowe: rozwiązania do monitorowania funkcji np. zmiana kąta nachylenia, monitoring prędkości obrotowej i złamania wału.
Prasy: wyposażenie bezpieczeństwa technicznego, przezbrojenie i eksploatacja pras. Od nowej koncepcji aż do wyposażenia starych instalacji.
Maszyny pakujące: Kompletne rozwiązania dla komponentów i systemów automatyki, od bezpiecznych czujników przez sterowniki, obsługę i wizualizację do kompletnej techniki napędowej.

Zachęcamy, aby Państwo zobaczyli w Hanowerze, co firma Pilz już dziś zrealizowała w tej i innych branżach a także porozmawiali z naszymi ekspertami osobiście o własnych projektach i wymaganiach.

Usługi w zakresie bezpieczeństwa jako następny filar działalności

Ponadto nasi eksperci objaśnią, jakie wymagania, ale także jakie możliwości dla producentów wynikają z dyrektywy maszynowej oraz jakim wyzwaniom muszą stawić czoła użytkownicy aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Data: 
sobota, 31 Marzec, 2012