Pilz na Hannover Messe 2013

Pilz na Hannover Messe 2013

Od 8 do 12 kwietnia 2013 r. firma Pilz zaprezentuje swoją ekspozycję na Hannover Messe 2013 - Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 9 na stoisku D17.
Usługi, nowe produkty i rozwiązania branżowe, które łączy wspólne motto "kompetencje w automatyzacji" to wszystko znajdą Państwo na naszym stoisku na tegorocznych Hannover Messe.
Uwzględniając obszary: energii wiatrowej, kolei, opakowań i obrabiarek nasza prezentacja obejmuje zarówno trendy w branży, jak również klasyczną budowę maszyn. Na miejscu w Hanowerze przedstawimy Państwu innowacyjne i wydajne energetycznie komponenty i systemy.

Usługi to kolejna kluczowa kwestia dla firmy Pilz. Know-how naszych ekspertów daleko wykracza poza wiedzę o normach i dyrektywach. Jest to dla klienta zdecydowana zaleta, ponieważ firma przejmuje na siebie konkretne zadania od oceny ryzyka do oznaczenia CE maszyny. Klient przekonuje się, jak wielką przewagę daje współpraca z naszymi ekspertami - zachęcamy do konsultacji i rozmów z naszymi pracownikami w Hanowerze.

Nasz strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana - wkrótce będzie można tam obejrzeć film o priorytetach naszej prezentacji na tegorocznych targach. Zachęcamy do obejrzenia!

Data: 
czwartek, 24 Styczeń, 2013