„Kompleksowo i łatwo” - Pilz na targach SPS/IPC/DRIVES 2012

„Kompleksowo i łatwo” - Pilz na targach SPS/IPC/DRIVES 2012

W dniach 27-29 listopada 2012 r., na międzynarodowych targach elektroniki i automatyki przemysłowej, spotkają się wystawcy i klienci ze świata automatyki. Pod hasłem "Kompleksowo i łatwo", jako międzynarodowy specjalista w dziedzinie rozwiązań automatyzacyjnych, przedstawimy naszą ofertę czujników, technik sterowania, serwonapędów oraz usług.

W Norymberdze zaprezentujemy nowości z obszarów czujników, układów sterowania i serwonapędów:

  • W obszarze czujników zaprezentujemy Państwu przykładowo: nowy rygiel bezpieczeństwa PSENbolt, będący połączeniem rygla mechanicznego i dwóch wyłączników bezpieczeństwa, który zastępuje wysokonakładowe konstrukcje własne.
  • W ramach techniki sterowania Pilz zaprezentuje specjalistycznemu odbiorcy w Norymberdze PNOZ mB0 - następną generację konfigurowalnych systemów sterowania - dokładnie 10 lat po wprowadzeniu pierwszego PNOZmulti na targach SPS/IPC/DRIVES w 2002 r.
  • W obszarze serwonapędów zaprezentujemy rozwiązania bezpieczne i energooszczędne. Nowością w portfolio są serwonapędy PMCtendo SZ, szczególnie energooszczędne dzięki wysokiej sprawności.

Dzięki naszym prezentacjom na żywo na targach SPS/IPC/DRIVES 2012 będziecie mieli Państwo możliwość w efektowny sposób zapoznać się z całą gamą rozwiązań automatyzacyjnych i skonsultować z naszym ekspertem swoje własne projekty.

W dniach od 27 do 29 listopada oczekujemy Państwa w hali 9 przy stoisku 370 na targach SPS/IPC/DRIVES 2012 w Norymbergii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Data: 
czwartek, 15 Listopad, 2012