Zaplanuj szkolenia w 2015 roku z Akademią Pilz

Jeżeli wykonujesz czynności związane z obsługą, konserwacją, kontrolą lub importem maszyn, oferujemy Ci szkolenie poświadczające Twoje kompetencje i certyfikat uznawany na całym świecie!

Wyślij już dziś swoją aplikację na szkolenie CMSE. Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie praktyczne i obszerną wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa maszyn oraz posiadają stosowne kwalifikacje w zakresie inżynierii, sami również uzyskali tytuł Certified Machinery Safety Expert.

W ofercie szkoleniowej znajdą Państwo również szkolenia produktowe, które pomogą w efektywnym i ekonomicznym zastosowaniu produktów Pilz, a także szkolenia poruszające kwestie związane z bezpieczeństwem maszyn, które pomogą zapoznać się z wymaganiami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/EC, stworzyć procedury LOTO, zaprojektować bezpieczne stanowisko zrobotyzowane, czy układ bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN ISO 13849.

Wszystkie nasze szkolenia zawsze wzbogacone są o praktyczne przykłady rozwiązań oraz analizują kwestie bezpieczeństwa na przykładach zaproponowanych przez jego uczestników.

Pełny terminarz szkoleń dostępny jest na stronie Akademii Pilz

Data: 
środa, 21 Styczeń, 2015