Moduły magistrali polowej dostępne jako rozszerzenie do konfigurowalnych przekaźników bezpieczeństwa PNOZmulti Mini.

Moduły magistrali polowej

Rozszerzalne modułowo urządzenia bazowe PNOZ mm0.1p i PNOZ mm0.2p otrzymują wzmocnienie.

Teraz oprócz modułów komunikacyjnych i połączeniowych do dyspozycji znajdują się także moduły magistrali polowej. Dzięki temu można rozszerzać po lewej stronie i podłączać je do systemów magistral polowych DeviceNet, PROFIBUS-DP i CANopen. Pozostałe moduły magistral polowych są w przygotowaniu
Teraz seryjnie możliwe: równoległe zastosowanie z modułem magistrali polowej

Nowością jest także możliwość zastosowania albo modułu komunikacyjnego PNOZ mmc1p ETH albo PNOZ mmc2p szeregowo i równolegle z modułem magistrali polowej. Istnieje możliwość konfigurowania wejść i wyjść wraz z modułami magistrali polowej w konfiguratorze PNOZmulti. Moduły magistrali polowej służą do odczytywania danych diagnostycznych i ustawiania wirtualnych wejść i wyjść dla funkcji standardowych.

Korzyści dla użytkownika

  • Komfortowe informacje diagnostyczne i kontrolne gwarantują krótkie przestoje i wysoki stopień dyspozycyjności urządzeń.
  • Możliwe dwukierunkowe zgłaszanie i sterowanie poprzez moduły magistrali polowej.
  • Prosta i ekonomiczna możliwość rozbudowy dzięki doborowi pasujących modułów
  • Aktywacja koncepcji diagnostycznej PVIS poprzez kliknięcie w konfiguratorze PNOZmulti, dziecinnie łatwa możliwość zintegrowania także indywidualnych teksów klienta.
  • Podłączenie terminala obsługowego PMI do kompleksowego, zintegrowanego rozwiązania diagnostycznego
  • Ogólnoświatowy standard bezpieczeństwa dla wszystkich typów maszyn

PNOZmulti Mini niezależnie od sterowania standardowego Państwa rozwiązanie bezpieczeństwa pochodzi z jednego źródła i pozwala się komfortowo dopasować do zmiennych wymagań.

Data: 
sobota, 31 Marzec, 2012