„The spirit of safety”- Cztery wymiary bezpiecznej automatyzacji

„The spirit of safety”- Cztery wymiary bezpiecznej automatyzacji

"The spirit of safety" - oto nasze motto. Pojmujemy je jako cztery wymiary bezpieczeństwa w automatyce, które oferujemy naszym klientom jako "ambasadorzy bezpieczeństwa":
Nasze rozwiązania zapewniają techniczne, ekonomiczne, osobiste i ekologiczne bezpieczeństwo dla ludzi, maszyn i środowiska naturalnego.

Bezpieczeństwo techniczne - zachwycające innowacje!

Dzięki technologicznemu liderowi, firmie Pilz możecie Państwo korzystać z innowacyjnych rozwiązań kompletnej automatyzacji. Zakres naszej działalności obejmuje zarówno komponenty, jak i kompleksowe rozwiązania systemowe oraz usługi. Jako pionierzy w dziedzinie standardowych układów sterujących dzięki naszej innowacyjnej technice bezpieczeństwa trwale zmieniliśmy świat automatyki.
Tę wiedzę z zakresu techniki bezpieczeństwa konsekwentnie wykorzystujemy w naszych systemach sterowania – bezpieczeństwo to część składowa wszystkich rozwiązań Pilz. Bez dodatkowych nakładów i kosztów otrzymujecie Państwo jedno rozwiązanie – dla funkcji bezpieczeństwa i standardowego sterowania. W taki sposób zapewniacie Państwo nieograniczoną automatyzację swoich maszyn i instalacji.
Bezpieczeństwo ekologiczne – rozwiązania, chroniące środowisko naturalne!

Naszym celem jest stała poprawa bezpieczeństwa ludzi, maszyn i środowiska naturalnego. Dlatego rozwijamy przyjazne środowisku naturalnemu produkty i stosujemy ekologiczne surowce. Podczas produkcji stosujemy energooszczędną technikę. Realizacja ekologicznych aplikacji jest częścią składową naszych usług doradczych i inżynieryjnych.

Bezpieczeństwo osobiste – technika automatyzacji, która jest bezpieczna!


Pilz jest ambasadorem bezpieczeństwa. Chcielibyśmy, aby Państwa pracownicy mogli pracować bezpieczne, ponieważ to oni są najcenniejszym kapitałem Państwa przedsiębiorstwa. Pilz oferuje bezpieczne komponenty i systemy, oraz także usługi związane z bezpieczeństwem maszyn i instalacji – na całym świecie w niezmiennie wysokim standardzie.
Indywidualne doradztwo, najwyższa elastyczność i niezawodny na całym świecie serwis to cechy podkreślające naszą więź z klientem. Pilz jest niezawodnym partnerem dla wszystkich producentów i operatorów maszyn oraz instalacji. Nasi klienci cenią z jednej strony osobiste kontakty z rodzinną firmą, a z drugiej strony bezpieczeństwo oferowane przez lidera rynku.
Bezpieczeństwo ekonomiczne – ekonomiczność, która pozwala być na szczycie!

Oparte na innowacyjnej technice automatyzacji oraz na indywidualnych koncepcjach bezpieczeństwa rozwiązania Pilz zwiększają dostępność maszyn i instalacji. Procesy produkcyjne stają się bardziej wydajne i zapewniają większe zyski. Bezpieczna i dopasowana technika sterowania zapewnia harmonię procesów.
Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie i intuicyjne tworzenie programów lub ponowne wykorzystanie wcześniejszych modułów programowych: na wszystkich etapach procesów inżynieryjnych oszczędzacie Państwo czas i koszty. Państwa inwestycje są zabezpieczone na wiele lat, ponieważ nasze rozwiązania systemowe są elastyczne i można je rozbudowywać.

Data: 
czwartek, 24 Styczeń, 2013