Promocja kurtyn optycznych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji kurtyn optycznych, które bardzo często są wykorzystywane w modernizowanych maszynach, czy też liniach technologicznych. Zwykle są też jednym z droższych elementów układów bezpieczeństwa i stąd nasz wybór tej właśnie grupy produktowej. Ale bardzo atrakcyjne ceny to nie wszystko. Dla klientów końcowych, którzy są użytkownikami maszyn wyposażonych w kurtyny przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Z mocy prawa, Pracodawca jest zobowiązany zapewnić, że jeśli bezpieczeństwo sprzętu roboczego uzależnione jest od warunków jego zainstalowania, powinien być on poddany wstępnej kontroli (po zainstalowaniu i przed pierwszym wprowadzeniem do użytku) oraz kontroli po montażu aby zagwarantować, iż został on prawidłowo zainstalowany i działa we właściwy sposób. I dlatego właśnie wszystkim klientom końcowym którzy zdecydują się na zakup co najmniej 6 par kurtyn oferujemy bezpłatną inspekcję obiektową w trakcie której zmierzymy czas zatrzymania maszyny i w formie raportu potwierdzimy poprawność doboru i miejsca instalacji kurtyny. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem. W sprawie szczegółów prosimy kontaktować się z naszym biurem (22) 884 71 00 lub naszym działem handlowym odpowiedzialnym za sprzedaż w różnych regionach kraju.

Dla części naszej oferty ustaliliśmy naprawdę bardzo atrakcyjne ceny. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że jeszcze nigdy nasze kurtyny optycznie nie były tak tanie.

Data: 
piątek, 13 Lipiec, 2012