Nowy katalog czujników PSEN

Nowy katalog czujników PSEN

Czujniki PSEN firmy Pilz gwarantują efektywne wykorzystanie maszyn i kompleksowych instalacji oraz chronią równocześnie ludzi i maszyny zgodnie z normami. Nowy katalog czujników PSEN dostarczy Państwu przegląd aktualnych produktów i licznych akcesoriów do nich…

Nasze obszerne portfolio oferuje czujniki dla każdego wymagania: od łatwego nadzoru pozycji do trójwymiarowego monitoringu pomieszczeń. Materiały pomocnicze w prospekcie prowadzą do czujnika pasującego idealnie do Państwa aplikacji.

Jeżeli podłączymy czujniki PSEN z techniką sterowania firmy Pilz, otrzymamy kompletne i bezpieczne rozwiązanie - ekonomiczne i dopasowane. Optymalne przykłady kombinacji składającej się z czujnika i urządzenia analizującego znajdują się na stronach produktów w prospekcie. Znajdują się tam możliwości podłączenia, jak kable i inne akcesoria - wszystko razem.

Czujniki Pilz z różnych rodzin produktów są kompatybilne i mogą być łączone szeregowo. Tym samym redukowane są nakłady na okablowanie oraz czas i koszty podczas projektowania i uruchamiania.

Aby zdobyć prospekt czujników PSEN kliknij tutaj

Data: 
sobota, 31 Marzec, 2012