Nowości

Pilz Polska ma już 10 lat

Pilz Polska ma już 10 lat

W lipcu 2007 roku polski oddział firmy Pilz rozpoczął działalność operacyjną. Łączna liczba pracowników wzrosła przez ten czas do 30 osób, a obecnie firma ma możliwość obsługiwać swoich klientów zarówno z centrali w Warszawie, jak i z dwóch regionalnych biur w Gliwicach i Poznaniu.

Nowa strona www Pilz Polska

Nowa strona www Pilz Polska

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową stronę internetową grupy Pilz. Realizując naszą wizję „The Spirit of Safety”, wykorzystamy całą naszą pasję i wiedzę, aby zaoferować Państwu możliwie najlepsze rozwiązania w wygodny i przyjazny sposób. Nasze produkty, systemy i usługi będą pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa maszyn na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie automatyzacji, całkowicie zaangażowanymi w proces zapewnienia bezpieczeństwa!

Nasz nowy sklep internetowy umożliwia zakupy online

Sklep internetowy Pilz

W związku z wdrożeniem nowego systemu ERP udostępniamy Państwu pełną funkcjonalność naszego sklepu internetowego. Nasze produkty można od teraz zamawiać w jeszcze szybszy i prostszy sposób: nasz sklep internetowy umożliwia zamawianie z natychmiastową informacją o dostawie za pośrednictwem strony internetowej firmy – i to na całym świecie. Aby indywidualne zakupy były jeszcze bardziej komfortowe, każdy z Klientów ma zawsze dostęp do swoich cen i indywidualnych warunków, a także historii zamówień. Ponadto otrzymują Państwo bezpośrednią i pewną informację na temat terminu dostawy.

Bądź na bieżąco!

Chcesz być zawsze na bieżąco zarówno w kwestii naszej oferty produktowej, jak i nowinek ze świata norm i przepisów? Nic prostszego! Polub nasz profil na facebooku, a będziesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowości produktowych, obowiązujących promocjach, szkoleniach czy zmieniających się przepisach związanych z tematyką bezpieczeństwa. Odwiedź również pozostałe nasze kanały w mediach społecznościowych

Budowa nowego Centrum Produkcji i Logistyki im. Petera Pilz’a

 Budowa nowego Centrum Produkcji i Logistyki im. Petera Pilz’a

Siedziba główna firmy Pilz od 1967 roku znajduje się w niemieckim mieście Ostfildern niedaleko Stuttgartu. Dotychczasowa powierzchnia w dzielnicy przemysłowej „Schwarze Breite” została w wyniku kilku przejęć powiększona o 25 700 m² i obecnie wynosi ponad 37 000 m². W marcu tego roku rozpoczęła się budowa nowego Centrum Produkcji i Logistyki im. Petera Pilz’a, które w przyszłości zostanie włączone do zintegrowanego obszaru. Budowa zajmie około roku.

Oryginał świętuje urodziny!

 PNOZmulti 2

W roku 1987 firma Pilz zaprojektowała pierwszy przekaźnik awaryjny przeznaczony do ochrony ludzi i maszyn. Był on kamieniem milowym w rozwoju techniki bezpieczeństwa. W bardzo krótkim czasie przekaźniki PNOZ stały sie najczęściej na świecie stosowanymi przekaźnikami bezpieczeństwa.
Na targach SPS/IPC/DRIVES 2012 w Norymberdze firma Pilz kontynuuje historię sukcesu -
prezentując nowy PNOZmulti 2.

Bezpieczeństwo podczas wchodzenia do windy i wychodzenia z windy - Dopuszczenie przekaźnika bezpieczeństwa PNOZsigma do wykorzystania w windach

przekaźnik bezpieczeństwa PNOZsigma

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZsigma uzyskał teraz dopuszczenie jako element bezpieczeństwa zgodnie z normą dla wind EN 81-1. Aplikacje dla wind muszą posiadać specyficzne dopuszczenia i spełniać normy bezpieczeństwa dla konstrukcji i montażu wind.

Specjalna oferta szkoleń dla Klientów Pilz!

Specjalna oferta szkoleń dla Klientów Pilz!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy nowy system szkoleń, dostępny poprzez 3 kanały komunikacji, dostosowany do Państwa potrzeb i umożliwiający prowadzenie szkoleń w najbardziej dogodny dla Państwa sposób:
Szkolenia z dziedziny usług i produktów związanych z systemami bezpieczeństwa maszyn:
http://www.youtube.com/watch?v=i86cSzxljTc&list=PL902551783278ABD6&index=1&feature=plpp_video

  • Face – to – Face
  • Wideokonferencje
  • Kanał YouTube

Na światowym poziomie! - CSME dla dwóch kolejnych inżynierów Pilz Polska!

Na światowym poziomie! - CSME dla dwóch kolejnych inżynierów Pilz Polska!

Firma Pilz przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości swoich usług. Wyraża się to nie tylko w satysfakcji naszych klientów, ale także w posiadanych przez nas akredytacjach jednostek notyfikowanych. Oczywiście wszyscy nasi inżynierowie przechodzą intensywny program szkoleń wewnętrznych. Nie mniej jednak, jako firma uznaliśmy, że aby w pełni ocenić naszą wiedzę i umiejętności, powinniśmy zwrócić się do niezależnych jednostek, które w sposób obiektywny ocenią nasze kompetencje.

Promocja kurtyn optycznych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji kurtyn optycznych, które bardzo często są wykorzystywane w modernizowanych maszynach, czy też liniach technologicznych. Zwykle są też jednym z droższych elementów układów bezpieczeństwa i stąd nasz wybór tej właśnie grupy produktowej. Ale bardzo atrakcyjne ceny to nie wszystko. Dla klientów końcowych, którzy są użytkownikami maszyn wyposażonych w kurtyny przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Promocja kurtyn optycznych

Zbliża się okres letnich przestojów remontowych. Dlatego właśnie, z prawdziwą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o promocji kurtyn optycznych, które bardzo często są wykorzystywane w modernizowanych maszynach, czy też liniach technologicznych. Zwykle są też jednym z droższych elementów układów bezpieczeństwa i stąd Nasz wybór tej właśnie grupy produktowej. Ale bardzo atrakcyjne ceny to nie wszystko. Dla klientów końcowych, którzy są użytkownikami maszyn wyposażonych w kurtyny przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Certified Machinery Safety Expert dla inżyniera Pilz

Firma Pilz bardzo dużą wagę przywiązuje do jakości swoich usług. Wyraża się one nie tylko satysfakcją naszych klientów, ale także posiadanymi przez nas i naszych pracowników akredytacjami jednostek notyfikowanych. Oczywiście wszyscy nasi inżynierowie przechodzą intensywny program szkoleń wewnętrznych. Nie mniej jednak jako firma uznaliśmy, że aby w pełni ocenić posiadaną wiedzę, powinniśmy zwrócić się do niezależnych jednostek, które w sposób obiektywny ocenią nasze umiejętności. Dlatego w ubiegłym roku rozpoczęliśmy proces certyfikacji kompetencji naszych inżynierów poprzez niemiecką jednostkę notyfikowaną TUV.

PSENopt ... do swobodnego zabezpieczania człowieka i maszyny

PSENopt

Gdy zachodzi potrzeba aktywnej ingerencji w proces produkcji, potencjalne zagrożenie jest bardzo wysokie. Mechaniczne urządzenia zabezpieczające mogą w dużym stopniu hamować przebieg procesu. Dzięki zabezpieczającym kratom, kurtynom i zaporom świetlnym PSENopt miejsca pracy można kształtować w sposób ergonomiczny i zarazem chronić efektywnie pracowników bez ich ograniczania.

Komfortowe funkcje, takie jak muting, blanking i łączenie kaskadowe, otwierają szerokie możliwości optymalnego wykorzystania urządzeń PSENopt w stosowanych instalacjach. Wybierając do swojej aplikacji urządzenia PSENopt, można uzyskać lepsze zabezpieczenie palców, dłoni i ciała, dostosowane do różnorodnych zastosowań.