Pilz Polska - Newsletter
divider03
Newsletter Pilz Polska nr 3/2012
divider03
pilz name
divider

 

divider02
section-head-keftNowości
divider02
Nowy kanał youtube Pilz Polska – Porady techniczne i produktowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego  kanału na You Tube, znajdą tam Państwo informacje produktowe oraz porady techniczne. Zawartość kanału:
1. Prezentacje produktowe urządzeń Pilz w języku polskim
2. Porady techniczne zawierające filmy opisujące sposoby obsługi, konfiguracji itd. urządzeń
3. Animacje umożliwiające łatwiejsze zrozumienie zasady działania urządzeń z poszczególnej rodziny
4. Prezentacje szkoleniowe dla indywidualnego studiowania zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa automatyki przemysłowej.

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
Promocja kurtyn optycznych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji kurtyn optycznych, które bardzo często są wykorzystywane w modernizowanych maszynach, czy też liniach technologicznych. Zwykle są też jednym z droższych elementów układów bezpieczeństwa i stąd nasz wybór tej właśnie grupy produktowej. Ale bardzo atrakcyjne ceny to nie wszystko. Dla klientów końcowych, którzy są użytkownikami maszyn wyposażonych w kurtyny przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Czytaj dalej >>
divider02
Retrofit pras - Ekonomiczność i bezpieczeństwo na stałe
Na targach przemysłowych w Hanowerze Hannover Messe Industrie 2012 firma Pilz przedstawiła wyposażenie bezpieczeństwa technicznego, modernizację wyposażenia (retrofit) i bezpieczną eksploatację pras.
(Artykuł) pobierz

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
section-head-keftProdukty
divider02
3+1 – rozwiązanie do bezpiecznego monitorowania 3 położeń przy wykorzystaniu jednego urządzenia
Nowy produkt w ofercie firmy Pilz PSENcode cs x.19 składa się z 3 magnesów i 1 aktuatora. Takie rozwiązanie umożliwia monitorowanie 3 położeń przy wykorzystaniu 1 czujnika. PSENcode wykorzystuje technologię kodowania sygnałów co zabezpiecza aplikację przed próbami ingerencji w działanie systemu poprzez zamianę lub oszukanie czujników. Pozwala to osiągnąć najwyższą kategorię bezpieczeństwa do PL e wg EN ISO 13849-1 wzgl. SIL CL 3 wg EN/IEC 62061.
Czytaj dalej >>
image 03
divider 02
section-head-keftRozwiązania
divider02
PNOZmulti Configurator i PNOZmulti Mini
Jak działa konfigurowalny przekaźnik bezpieczeństwa PNOZmultiMini? Jak skonfigurować przekaźnik bezpieczeństwa przy pomocy konfiguratora PNOZmulti Configurator? Jakie szczególne cechy stanowią przekonujące zalety przekaźnika bezpieczeństwa PNOZ S30? Tego dowiecie się Państwo z naszych nowych animacji produktów. Filmy mają umożliwić Państwu szybką orientację w zakresie najważniejszych zastosowań i zalet naszych produktów. .
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
section-head-keftTargi, Szkolenia, Seminaria
divider02
Projektowanie Układów Bezpieczeństwa wg PN-EN ISO 13849 / PN IEC 62061
Zrozumienie podstaw projektowania funkcji bezpieczeństwa w maszynach i procesach przemysłowych zgodnie z normami odnoszącymi się do specyfikacji, projektowania i walidacji to podstawowe zagadnienia poruszane na szkoleniu z cyklu Bezpieczeństwo Maszyn.
Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat szkoleń organizowanych przez Pilz Polska prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem info@pilz.pl

Czytaj dalej >>
image 01
divider02