Pilz Polska - Mailing - Styczeń 2015
Zobacz ten mailing w przeglądarce
PRODUKTY       USŁUGI       NOWOŚCI

Nowe Centrum Produkcji i Logistyki im. Petera Pilz’a rośnie w siłę

 
Budowa Centrum Produkcji i Logistyki im. Petera Pilz’a rozpoczęła się 28 kwietnia 2014 i obecnie jest na półmetku. Centrum zostanie włączone do zintegrowanego obszaru Kampusu Pilz i tym samym Pilz powiększy moce produkcyjne w swojej siedzibie w Ostfildern, tworząc nowe centrum produkcji i logistyki.

Powierzchnia użytkowa budynku będzie wynosić 15 000 m². Budynek jest konstruowany zgodnie z najnowszymi normami i osiągnięciami w zakresie efektywności energetycznej, ochrony przed hałasem i procedur logistycznych. Zadaniem nowego budynku jest dalsze podniesienie efektywności produkcji
i związanych z nią procesów.
PRODUKTY       USŁUGI       SZKOLENIA

Zakończenie produkcji systemów PSS3000/PSS3100

Przez lata system PSS3000/PSS3100 zyskał akceptację klientów ze względu na swoją niezawodność i łatwość użycia w aplikacjach związanych z bezpieczeństwem maszyn. Rozwój rynku systemów sterownia, wymuszający nowe rozwiązania techniczne, spowodował jednak konieczność wprowadzenia nowych urządzeń spełniających najnowsze wymagania klienta.Dodatkowo malejąca dostępność elementów elektronicznych wykorzystanych w konstrukcji systemu PSS3000/3100 powoduje wzrost ceny modułów oraz wydłużenie czasu dostawy. W związku z tym firma Pilz zdecydowała o stopniowym wycofywaniu z produkcji systemów PSS3000/3100, dla których nie będą dostępne zamienniki. Proces ten zostanie zakończony z dniem 31.12.2019, jednak w przypadku braku dostępności komponentów może zakończyć się wcześniej. Dlatego zachęcamy Państwa już dziś do zapoznanie się z systemem PSS4000 będącym następną generacją sterowników bezpieczeństwa.
https://www.pilz.com/pl-PL/eshop/00010000237014/PSSuniversal-controllers

PSS4000 System dla każdej branży!

Od momentu wprowadzenia na rynek, system sterowania PSS 4000 znalazł zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystywany jest nie tylko w konwencjonalnych projektach związanych z budową maszyn, ale i w technologii kolejowej, kolejkach linowych, dźwigach portowych i parkach rozrywki, a także w takich wielkoskalowych projektach takich jak automatyzacja mostów i śluz, czy ochronie przeciwpożarowej, a także w złożonych rozwiązaniach scenicznych. Często w wyborze systemu kluczowa okazywała się łatwość instalacji i programowania; istotna była również możliwość rozwijania oprogramowania niezależnie od sprzętu. W wielu zastosowaniach koncentrowano się na kwestii potencjalnej rozbudowy zakładów, co wymagało dużej elastyczności.
http://www.pilz.com/pl-PL/solutions/automation-system-pss-4000
PRODUKTY       USŁUGI       SZKOLENIA

Zaplanuj szkolenia w 2015 roku z Akademią Pilz

 
Jeżeli wykonujesz czynności związane z obsługą, konserwacją, kontrolą lub importem maszyn, oferujemy Ci szkolenie poświadczające Twoje kompetencje i certyfikat uznawany na całym świecie!

Wyślij już dziś swoją aplikację na szkolenie CMSE. Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie praktyczne i obszerną wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa maszyn oraz posiadają stosowne kwalifikacje w zakresie inżynierii, sami również uzyskali tytuł Certified Machinery Safety Expert.

W ofercie szkoleniowej znajdą Państwo również szkolenia produktowe, które pomogą w efektywnym i ekonomicznym zastosowaniu produktów Pilz, a także szkolenia poruszające kwestie związane z bezpieczeństwem maszyn, które pomogą zapoznać się z wymaganiami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/EC, stworzyć procedury LOTO, zaprojektować bezpieczne stanowisko zrobotyzowane, czy układ bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN ISO 13849.

Wszystkie nasze szkolenia zawsze wzbogacone są o praktyczne przykłady rozwiązań oraz analizują kwestie bezpieczeństwa na przykładach zaproponowanych przez jego uczestników.

Pełny terminarz szkoleń dostępny jest na stronie Akademii Pilz
Share
Tweet
Forward
Prawa autorskie © 2015 Pilz Polska, Wszelkie prawa zastrzeżone


wypisz się z listy    aktualizuj swoje dane