divider03
Newsletter Pilz Polska nr 1/2013
divider03
pilz name
divider

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do lektury naszych newsletterów, w których na bieżąco będziemy informować Państwa o nowych produktach i usługach, przedstawimy praktyczne zastosowania naszych produktów oraz zaprezentujemy aktualną ofertę szkoleń i seminariów organizowanych przez naszych specjalistów. W każdym wydaniu znajdziecie Państwo również informację o targach, w których firma Pilz zaprezentuje swoją ofertę .

Dzięki naszemu newsletterowi pozostajecie Państwo zawsze na bieżąco w kwestiach bezpiecznej automatyki.

divider02
section-head-keftNowości
divider02
„The spirit of safety”- Cztery wymiary bezpiecznej automatyzacji
"The spirit of safety" - oto nasze motto. Pojmujemy je jako cztery wymiary bezpieczeństwa w automatyce, które oferujemy naszym klientom jako "ambasadorzy bezpieczeństwa":
Nasze rozwiązania zapewniają techniczne, ekonomiczne, osobiste i ekologiczne bezpieczeństwo dla ludzi, maszyn i środowiska naturalnego.

Czytaj dalej >>
image 02
divider02
section-head-keftProdukty
divider02
PNOZclassic - >PNOZ X
Uprzejmie informujemy, iż rodzina produktów PNOZclassic nie jest już dostępna w naszej ofercie. Urządzenia PNOZclassic mogą być zastępowane przez najnowszą generację przekaźników bezpieczeństwa PNOZ X , oferujące te same funkcje w kompaktowej obudowie.
Czytaj dalej >>
image 01
divider02
SafetyEYE 3 – Nowa generacja systemu kamer bezpieczeństwa
SafetyEYE to pierwszy system kamer bezpieczeństwa do trójwymiarowego nadzoru pomieszczeń. Jest to kombinacja inteligentnych czujników z efektywnym sterowaniem. Innowacyjna technika 3-D i przyjazne w obsłudze oprogramowanie umożliwia nadzór i sterowanie kompleksowymi aplikacjami przy pomocy systemu.
Czytaj dalej >>
image 03
divider 02
section-head-keftRozwiązania
divider02
„Recertyfikacja CE” przy rozbudowie maszyn
Często w naszych rozmowach z klientami końcowymi lub firmami instalatorskimi pada pytanie o konieczność „recertyfikacji CE” maszyny w przypadku jej rozbudowy. Przykładem może być rozdrabniarka, która została rozbudowana o jednostką odbierającą z systemem chłodzącym i przeciwpożarowym. W takim przypadku często firma Pilz jest partnerem consultingowym projektu.
Czytaj dalej >>
image 05
divider02
Pakowanie w przemyśle – przykładowe rozwiązania z wykorzystaniem produktów Pilz
Przykład zastosowania komponentów bezpiecznych produkcji PILZ w oparciu o wytyczne norm zharmonizowanych z Dyrektywą 2006/42/WE dla typowych maszyn pakujących.
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
section-head-keftTargi, Szkolenia, Seminaria
divider02
Pilz na Hannover Messe 2013-01-18
Od 8 do 12 kwietnia 2013 r. firma Pilz zaprezentuje swoją ekspozycję na Hannover Messe 2013 - Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 9 na stoisku D17.
Czytaj dalej >>
image 04
divider02