divider03
Newsletter Pilz Polska nr 1/2012
divider03
pilz name
divider

Nowy newsletter

Drodzy Klienci,

Od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji kontaktować się z Państwem za pomocą naszego newslettera. Nie oznacza to, że w naszej firmie nic ciekawego się nie działo. Wręcz przeciwnie – dzięki Wam – naszym Klientom, ostatnie kwartały było dla nas okresem bardzo intensywnego rozwoju. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy tworzenie w Polsce Centrum Inżynierskiego, które wspiera firmę Pilz w projektach związanych z oceną zgodności maszyn w zakresie ich bezpieczeństwa, realizowanych na całym świecie. Po kilku miesiącach możemy stwierdzić, że pomysł okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Do tej pory uczestniczyliśmy z powodzeniem w projektach realizowanych w Indiach, Chinach, Brazylii, a także Anglii oraz Irlandii. Kilka nowych, ciekawych projektów ciągle czeka na swoja realizację. Na początku tego roku przenieśliśmy się do nowej siedziby. W najbliższym czasie do naszego zespołu dołączą kolejne osoby, które wzmocnią zespół odpowiedzialny za wsparcie techniczne związane z oferowanymi przez nas produktami. Pracujemy też nad kilkoma inicjatywami, które powinny uczynić współpracę z nami jeszcze łatwiejszą, a także powinny zapewnić Państwu lepszy dostęp do informacji na temat naszej oferty w zakresie produktów oraz usług. Zaczynamy od nowego newslettera, ale to z pewnością tylko początek zmian jakie planujemy wprowadzić w bieżącym roku. Życzymy więc miłej lektury i zapraszamy do współpracy.

Zespół Pilz Polska

divider02
section-head-keftNowości
divider02
Nowa siedziba Pilz Polska

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż w związku z przeniesieniem firmy do nowego większego biura, z dniem 01.01.2012 zmianie uległ adres spółki. Nowy adres to: ul. Ruchliwa 15, 02-182 Warszawa
Czytaj dalej >>
image 01
divider02
Nowa generacja kurtyn świetlnych PSENopt

W wyniku uruchomienia produkcji nowych urządzeń informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2012 zaprzestaliśmy produkcji obecnych zabezpieczających kurtyn świetlnych.
Pobierz listę zamienników

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
Nowy katalog czujników PSEN

Czujniki PSEN firmy Pilz gwarantują efektywne wykorzystanie maszyn i kompleksowych instalacji oraz chronią równocześnie ludzi i maszyny zgodnie z normami. Nowy katalog czujników PSEN dostarczy Państwu przegląd aktualnych produktów i licznych akcesoriów do nich.
Pobierz katalog

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
section-head-keftProdukty
divider02
Czujnik miesiąca

W ramach serii "Czujnik miesiąca" przedstawiamy Państwu co miesiąc ważny produkt z naszego portfolio. Dzięki temu spośród naszych rodzin produktów możecie Państwo łatwo wybrać odpowiedni czujnik do swojego zastosowania. W tym numerze przedstawiamy bezpieczny czujnik zbliżeniowy PSENini ze zintegrowaną możliwością przełączania równoległego i przyłączem 8-bieg. Czujnik zbliżeniowy PSENini bezpiecznie monitoruje bez elementu uruchamiającego.
Czytaj dalej >>
image 03
divider 02
section-head-keftRozwiązania
divider02
Moduły magistrali polowej

Rozszerzalne modułowo urządzenia bazowe PNOZ mm0.1p i PNOZ mm0.2p otrzymują wzmocnienie. Teraz oprócz modułów komunikacyjnych
i połączeniowych do dyspozycji znajdują się także moduły magistrali polowej. Dzięki temu można rozszerzać po lewej stronie i podłączać je do systemów magistral polowych DeviceNet, PROFIBUS-DP i CANopen. Pozostałe moduły magistral polowych są w przygotowaniu.

Czytaj dalej >>
image 03
divider02
Gdy człowiek współpracuje z robotem...

Nieograniczone bezpieczeństwo umożliwiają wszystkie optoelektroniczne urządzenia ochronne. Ale tylko system kamer SafetyEYE umożliwia trójwymiarowe monitorowanie stref ostrzegawczych i ochronnych. Wysokie bezpieczeństwo jest wymagane szczególnie w tych procesach produkcyjnych, w których człowiek i maszyna muszą aktywnie współpracować na jednym stanowisku. SafetyEYE umożliwia bezpieczną współpracę człowieka i robota. Monitorowanie stref ostrzegawczych i ochronnych zapobiega zbliżeniu się pracownika do miejsca niebezpiecznego w momencie, gdy porusza się ramię robota.
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
Proste rozwiązanie monitoringu drzwi ochronnych

Dzięki zintegrowanemu systemowi drzwi ochronnych PSENsgate i konfigurowalnemu przekaźnikowi bezpieczeństwa PNOZmulti Mini.Bezpieczne i kompletne rozwiązanie do ochrony osób i urządzeń
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
Bezpieczeństwo maszyn w zakresie opakowań dóbr konsumpcyjnych

Czy znacie Państwo specjalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa maszyn do pakowania dóbr konsumpcyjnych w przemyśle farmaceutycznym?
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
section-head-keftTargi, Szkolenia, Seminaria
divider02
Pilz na targach w Hanowerze Hannover Messe 2012

Od 23. do 27.04.2012 na ośmiu targach wiodących targów Hannover Messe spotkają się specjaliści i wystawcy z całego świata. Firma Pilz prezentuje swoją wystawę na targach wiodących "Industrial Automation" w hali 9 stoisko D17.
Czytaj dalej >>
image 04
divider02